Stare skrzynki

to głównie miejsce przeznaczone dla Was...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
3po3
Stały bywalec
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Stare skrzynki

Post autor: 3po3 »

Wybierając się po stare skrzynki, weźcie coś ze sobą np. zestaw naprawczy. Mógł się skończyć logbook, pęknięta skrzynka itp. Opis otoczenia skrzynki pochodzi sprzed x lat. Na pewno zmienił się. Weźcie odchyłkę. Moje najstarsze skrzynki mają już 14 lat, więc wszystko wokół musiało się zmienić. Część dotrwało do dziś, dzięki keszerom, które je odwiedzają. Dziękuję.
Za ten post autor 3po3 otrzymał podziękowania (total 3):
KarougekaCezexPawel brasia
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Karougeka
Nowy na forum
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Stare skrzynki

Post autor: Karougeka »

:D Bardzo dobry temat. Ostatnio często spotykam sie z wpisami skończył się logbook, nie mam gdzie się wpisać. Ja zawsze mam ze soba zestaw naprawczy- taśmę izolacyjną, nożyczki, strunówkę i kilka logbookow serwisowych. Warto dołożyć, wpisać w logu i dać chwilę właścicielowi na serwis. Czasami kesze są w miejscowościach typowo wakacyjnych i ich właściwy sezonowy serwis odbywa sie raz lub dwa razy w roku.
Ostatnio w Dziwnowie naprawiałam skrzynkę, której górna krawędź wieczka odpadła i odklejał się magnes. Czarna taśma izolacyjna i nożyczki pozwoliły zabezpieczyć kesza wystarczająco aby nie zamókł logbook i każdy następny znalazca mogł się nim cieszyć i zdobywać oraz zobaczyć ciekawe miejsce.
Pozdrawiam serdecznie- razem łatwiej.
Karóżka
--- oczywiście nie mówię tu o reaktywacji, o takiej możliwości zawsze decyduje właściciel-----
Karougeka/ Karóżka :roll:

ODPOWIEDZ