Znaleziono 948 wyników

autor: deg
czwartek 21 stycznia 2021, 12:40
Forum: Opencaching.pl - pomysły, błędy, propozycje
Temat: [Propozycja] Czcionka na stronie głównej
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 468

Re: [Propozycja] Czcionka na stronie głównej

wróć...Deg... może w końcu się uda?!;);););) deg cały czas jest i aktywnie zajmuje się OC. Uaktualniam używane przez serwer oprogramowanie, dbam o ciągłość pracy i bezpieczeństwo, dbam by Wiki i Forum były w najnowszych wersjach i dobrze zabezpieczone. Wspieram COG i administratorów forum w pracach...
autor: deg
poniedziałek 04 stycznia 2021, 11:31
Forum: Opencaching.pl - pomysły, błędy, propozycje
Temat: [Nowy Layout OCPL] Błędy i regresje
Odpowiedzi: 1540
Odsłony: 240199

Re: [Nowy Layout OCPL] Błędy i regresje

Zauważyłem, że po dodaniu skrzynek do schowka pojawia się w nim przy nich (zapewne pozornie) losowa ikona, np. skrytka zarchiwizowana albo tymczasowo niedostępna, kiedy tak naprawdę wszystko jest w porządku. Jeden z keszerów wspierających RT poprawił ten błąd i powinno już być dobrze. Dziękujemy za...
autor: deg
niedziela 20 grudnia 2020, 15:42
Forum: Opencaching.pl - pomysły, błędy, propozycje
Temat: [Nowy Layout OCPL] Błędy i regresje
Odpowiedzi: 1540
Odsłony: 240199

Re: [Nowy Layout OCPL] Błędy i regresje

krystiant pisze: piątek 09 października 2020, 21:40 No cóż... Trzeba poprosić Bogdana żeby nie psuł strony... Do 2020-10-06 11:26:16 było dobrze.
Faktycznie Bogdan edytował i znów zepsuł. A ja znów pogrzebałem w jego logu i naprawiłem. Powinno być dobrze do następnej edycji Bogdana ;)
autor: deg
piątek 06 listopada 2020, 22:48
Forum: Ogłoszenia - OC Team
Temat: Aktualizacja silnika Forum
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 5336

Re: Aktualizacja silnika Forum

Silnik Forum został zaktualizowany z wersji 3.3.1 do 3.3.2. Aktualizacja dotyczyła głównie poprawek błędów i bezpieczeństwa. Gdyby ktoś zauważył jakieś problemy z nią związane - proszę o informację.

Kilka dni wcześniej aktualizowałem wtyczki do phpBB (Thanks for Post, Tapatalk, Google Analytics).
autor: deg
sobota 17 października 2020, 17:55
Forum: Software Keszera
Temat: [Problem z] OKAPI dot. atrybutów skrzynki
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 666

Re: [Problem z] OKAPI dot. atrybutów skrzynki

Zerknij tu https://wiki.opencaching.eu/index.php?t ... attributes
OKAPI jest wspólne dla wszystkich site'ów (w tym również tych z gałęzi OC DE). Nie w każdym kraju stosuje się ten sam zestaw atrybutów.
autor: deg
środa 14 października 2020, 20:24
Forum: Geocaching ogólnie
Temat: Skrzynka tygodnia
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 2799

Re: Skrzynka tygodnia

Będę wdzięczny za jasne wytłumaczenie:) Jasno Ci nie wytłumaczę, bo kiedyś sam usiłowałem zrozumieć ten algorytm z marnym skutkiem ;). Może ktoś będzie mądrzejszy - zobaczy i wytłumaczy wszystkim - leży tu: https://github.com/opencaching/opencaching-pl/blob/master/src/Controllers/Cron/Jobs/TitledCa...
autor: deg
poniedziałek 28 września 2020, 12:46
Forum: Opencaching.pl - pomysły, błędy, propozycje
Temat: [Nowy Layout OCPL] Błędy i regresje
Odpowiedzi: 1540
Odsłony: 240199

Re: [Nowy Layout OCPL] Błędy i regresje

krystiant pisze: niedziela 27 września 2020, 12:48 albo ktoś z dostępem do kodu (RT?) poprawić w tym logu...
Zrobione
autor: deg
poniedziałek 28 września 2020, 12:12
Forum: Ogłoszenia - OC Team
Temat: Aktualizacja MediaWiki
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 5838

Re: Aktualizacja MediaWiki

MediaWiki została zaktualizowana do najnowszej wersji (1.35.0). Lista nowości https://www.mediawiki.org/wiki/Release_notes/1.35 (i tak niczego nowego nie zauważycie ;) ) . Zmiana dotyczy zarówno https://wiki.opencaching.pl jak i https://wiki.opencaching.eu.
autor: deg
poniedziałek 28 września 2020, 11:47
Forum: Ogłoszenia - OC Team
Temat: Aktualizacja silnika Forum
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 5336

Re: Aktualizacja silnika Forum

Silnik Forum został zaktualizowany z wersji 3.3.0 do 3.3.1. To niezbyt duża zmiana (opisana tu https://wiki.phpbb.com/Release_Highlights/3.3.1), związana głównie z poprawkami błędów. Jednak gdyby ktoś zauważył jakieś problemy z nią związane - proszę o informację.
autor: deg
piątek 11 września 2020, 10:26
Forum: Opencaching.pl - pomysły, błędy, propozycje
Temat: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły
Odpowiedzi: 1210
Odsłony: 186969

Re: 3 x DNF = tymczasowo niedostępna[Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Może należy się zastanowić czy zalogować komentarz „Mnie się nie udało odszukać”, czy DNF tylko wówczas, gdy mamy potwierdzenie od wcześniej logującego znalezienie, że szukaliśmy we właściwym miejscu? DNF = did not found (nie znaleziona) - służy właśnie do powiedzenia "mnie się nie udało odszu...
autor: deg
środa 19 sierpnia 2020, 20:44
Forum: Dział Opencaching.pl
Temat: Usuwanie keszy z geościeżki
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3831

Re: Usuwanie keszy z geościeżki

izeq pisze: środa 19 sierpnia 2020, 19:19 (w konsoli widać błąd 404),
Podrzuć proszę na rt małpa opencaching kropka pl zrzut ekranu z tym błędem.
autor: deg
poniedziałek 17 sierpnia 2020, 16:20
Forum: Ogłoszenia - OC Team
Temat: Stan kasy
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 14304

Re: Stan kasy

Opłaciłem domenę Opencaching.eu (do 31.10.2021). Podobnie jak w poprzednich latach - opłaciłem ją z funduszy własnych, więc stan kasy się nie zmienia.
autor: deg
środa 10 czerwca 2020, 00:44
Forum: Opencaching.pl - pomysły, błędy, propozycje
Temat: Geościeżki
Odpowiedzi: 273
Odsłony: 49455

Re: Geościeżki

Nieśmiało powrócę do tematu możliwości sprawdzenia w jakich geościeżkach ma się podjęte kesze. Sprawa leży i czeka na lepsze czasy od 2017 https://github.com/opencaching/opencaching-pl/issues/856 Czy byłaby opcja dodania możliwości obserwowania geościeżek (tak jak skrzynek)? Interesujące nas geości...
autor: deg
środa 10 czerwca 2020, 00:36
Forum: Opencaching.pl - pomysły, błędy, propozycje
Temat: [Nowy Layout OCPL] Błędy i regresje
Odpowiedzi: 1540
Odsłony: 240199

Re: [Nowy Layout OCPL] Błędy i regresje

Psikiszek pisze: wtorek 09 czerwca 2020, 20:20 Może temat był poruszany
Ta.... leży i czeka cierpliwie od 3 lat - https://github.com/opencaching/opencach ... issues/869
autor: deg
wtorek 19 maja 2020, 10:02
Forum: Dział Opencaching.pl
Temat: Projekt kodeksu wyborczego
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 5036

Re: Projekt kodeksu wyborczego

6. Dodanie zapisu o wymogu pełnoletniości kandydatów, a w razie wątpliwości okazywanie Radzie Technicznej dowodu tożsamości. Zapis tak, okazywanie dowodu nie. To będzie pusty zapis. Po co dodawać wymóg, którego nie da się zweryfikować? A gdy jakiś keszer publicznie napisze przed wyborami, że ten ka...