Znaleziono 5 wyników

autor: Piking
środa 12 sierpnia 2009, 14:15
Forum: Software Keszera
Temat: Kilka pytań laika - proszę o pomoc
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 3003

Mider pisze:Mam to samo. BasicGPS nie uruchamia się jeśli w ustawieniach regionalnych jest "," zamiast ".". Niestety nawet po zmianie, ręczne wpisanie kropki powoduje błąd. Jeśli natomiast wczytamy jakieś współrzędne a potem je zmodyfikuję, wszystko jest OK.
Dokładnie tak jak piszesz
autor: Piking
środa 12 sierpnia 2009, 13:44
Forum: Software Keszera
Temat: Kilka pytań laika - proszę o pomoc
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 3003

Sory, korzystałem z przeglądarki Skyfire na telefonie, a co do tego błędu to nadal to samo
autor: Piking
środa 12 sierpnia 2009, 11:26
Forum: Software Keszera
Temat: Kilka pytań laika - proszę o pomoc
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 3003

Ok, dzięki chłopaki, jakoś sobie dam radę, a co do tych kropek i przecinków to próbowałem już chyba wszystkich możliwości i dalej ten sam błąd
autor: Piking
środa 12 sierpnia 2009, 09:35
Forum: Software Keszera
Temat: Kilka pytań laika - proszę o pomoc
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 3003

Kurka, naprawdę bardzo mi pomogłeś, jeszcze może ktoś ma takie odpowiedzi na odwal się?????????
autor: Piking
wtorek 11 sierpnia 2009, 20:22
Forum: Software Keszera
Temat: Kilka pytań laika - proszę o pomoc
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 3003

Kilka pytań laika - proszę o pomoc

1. Mam telefon Samsung omnia z GPSem, ma on WM 6.1, jaki program do geocachingu byłby najlepszy, które polecacie(chciałbym aby był razem z mapą) ?

2. Zainstalowałem sobie takie coś jak NoniGPSPlot, testowaliście już go kiedyś? Co o nim sądzicie?

3. Chciałem dograć do powyższego programu mapę, mam ...