Dokładnie tak jak piszeszMider pisze:Mam to samo. BasicGPS nie uruchamia się jeśli w ustawieniach regionalnych jest "," zamiast ".". Niestety nawet po zmianie, ręczne wpisanie kropki powoduje błąd. Jeśli natomiast wczytamy jakieś współrzędne a potem je zmodyfikuję, wszystko jest OK.
Znaleziono 5 wyników
- środa 12 sierpnia 2009, 14:15
- Forum: Software Keszera
- Temat: Kilka pytań laika - proszę o pomoc
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 3003
- środa 12 sierpnia 2009, 13:44
- Forum: Software Keszera
- Temat: Kilka pytań laika - proszę o pomoc
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 3003
- środa 12 sierpnia 2009, 11:26
- Forum: Software Keszera
- Temat: Kilka pytań laika - proszę o pomoc
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 3003
- środa 12 sierpnia 2009, 09:35
- Forum: Software Keszera
- Temat: Kilka pytań laika - proszę o pomoc
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 3003
- wtorek 11 sierpnia 2009, 20:22
- Forum: Software Keszera
- Temat: Kilka pytań laika - proszę o pomoc
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 3003
Kilka pytań laika - proszę o pomoc
1. Mam telefon Samsung omnia z GPSem, ma on WM 6.1, jaki program do geocachingu byłby najlepszy, które polecacie(chciałbym aby był razem z mapą) ?
2. Zainstalowałem sobie takie coś jak NoniGPSPlot, testowaliście już go kiedyś? Co o nim sądzicie?
3. Chciałem dograć do powyższego programu mapę, mam ...
2. Zainstalowałem sobie takie coś jak NoniGPSPlot, testowaliście już go kiedyś? Co o nim sądzicie?
3. Chciałem dograć do powyższego programu mapę, mam ...