Znaleziono 734 wyniki

autor: krystiant
niedziela 31 maja 2026, 10:08
Forum: Dla początkujących
Temat: Odległości pomiędzy skrytkami.
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 28670

Re: Odległości pomiędzy skrytkami.

Z wątku przytoczonego przez rapotka najbardziej podoba mi się ostatnie zdanie z tego postu https://forum.opencaching.pl/viewtopic.php?p=145392#p145392
99% ludzi tutaj jest na poziomie i robi to dla zabawy. Jak się dogadują to czemu nie. Czy to problem, że pojawi się nadmiar skrzynek w bliskiej ...
autor: krystiant
sobota 09 maja 2026, 13:30
Forum: Hyde Park
Temat: Fotozagadki krajowe
Odpowiedzi: 2417
Odsłony: 818653

Re: Fotozagadki krajowe

Tak jest. Mówiłem, że łatwe.
autor: krystiant
czwartek 07 maja 2026, 11:47
Forum: Hyde Park
Temat: Fotozagadki krajowe
Odpowiedzi: 2417
Odsłony: 818653

Re: Fotozagadki krajowe

Ok, to dla formalności jeszcze konkretnie: Arbeitslager Fünfteichen - POMNIK - OP9NJD

I nowa, IMO bardzo łatwa.
autor: krystiant
piątek 01 maja 2026, 15:56
Forum: Hyde Park
Temat: Fotozagadki krajowe
Odpowiedzi: 2417
Odsłony: 818653

Re: Fotozagadki krajowe

Niby według napisu "pięć stawów", ale na mapie tylu nie widać :wink: Może w tamtych czasach tyle ich było...
autor: krystiant
czwartek 09 kwietnia 2026, 20:43
Forum: Hyde Park
Temat: Fotozagadki krajowe
Odpowiedzi: 2417
Odsłony: 818653

Re: Fotozagadki krajowe

Tak jest. Z tego roku, czyli po powodzi, bo tam też trochę szkód narobiło :-)
autor: krystiant
środa 08 kwietnia 2026, 19:41
Forum: Hyde Park
Temat: Fotozagadki krajowe
Odpowiedzi: 2417
Odsłony: 818653

Re: Fotozagadki krajowe

Ok, chyba łatwe...
autor: krystiant
środa 25 marca 2026, 13:51
Forum: Geokrety
Temat: Logowanie GK
Odpowiedzi: 53
Odsłony: 136080

Re: Logowanie GK

Hmm... Nie wiem czy to przypadek, próba logowania, mieliło, mieliło i nic. Zmieniłem język strony na EN i od razu wyskoczyło okno logowania i się zalogowałem.
autor: krystiant
poniedziałek 09 marca 2026, 15:11
Forum: Hyde Park
Temat: Fotozagadki krajowe
Odpowiedzi: 2417
Odsłony: 818653

Re: Fotozagadki krajowe

Stawiałbym na nieczynną linię 175, tylko co do dokładnego miejsca nie mam pojęcia...
autor: krystiant
niedziela 08 marca 2026, 20:23
Forum: Hyde Park
Temat: Fotozagadki krajowe
Odpowiedzi: 2417
Odsłony: 818653

Re: Fotozagadki krajowe

Wiedziałem, że trudne nie będzie... Co prawda jest trochę więcej niż kilkanaście minut, ale tak, pieszo byłem zdjęcia zrobić :-)
autor: krystiant
niedziela 08 marca 2026, 15:03
Forum: Hyde Park
Temat: Fotozagadki krajowe
Odpowiedzi: 2417
Odsłony: 818653

Re: Fotozagadki krajowe

Ok, to proszę bardzo.
autor: krystiant
niedziela 08 marca 2026, 00:20
Forum: Hyde Park
Temat: Fotozagadki krajowe
Odpowiedzi: 2417
Odsłony: 818653

Re: Fotozagadki krajowe

Vestas, widać na zdjęciu przecież ;-)
53.45164257671124, 14.59028326182196
autor: krystiant
sobota 07 marca 2026, 20:33
Forum: Hyde Park
Temat: Fotozagadki krajowe
Odpowiedzi: 2417
Odsłony: 818653

Re: Fotozagadki krajowe

Zakład produkcji turbin wiatrowych :-)
autor: krystiant
wtorek 03 marca 2026, 17:25
Forum: Hyde Park
Temat: Pasek na głównej stronie OC
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 363

Re: Pasek na głównej stronie OC

Był okres, kiedy w Kwidzynie duuuużooo się działo i to wespół w zespół z lokalnymi instytucjami... Ot cała tajemnica.
https://www.tv-kwidzyn.pl/artykul/2077, ... ica-polski
https://kwidzyn.pl/geocaching-w-kwidzynie-9212/
autor: krystiant
sobota 30 sierpnia 2025, 09:01
Forum: Hyde Park
Temat: Użycie grafiki wygenerowanej przez A.I. na OCPL
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4356

Re: Użycie grafiki wygenerowanej przez A.I. na OCPL


Moim zdaniem używanie sztucznie wygenerowanych treści w taki sposób jest niewłaściwe dla zasady.

Poza tym, użycie takich ilustracji skutkuje pogorszeniem stanu aktualności. Taka ilustracja, nawet jeśli nie ma niższych walorów estetycznych od "prawdziwej", to niezależnie od czyichś gustów odciąga ...
autor: krystiant
wtorek 26 sierpnia 2025, 10:26
Forum: Hyde Park
Temat: Użycie grafiki wygenerowanej przez A.I. na OCPL
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4356

Re: Użycie grafiki wygenerowanej przez A.I. na OCPL

"De gustibus non est disputandum"
Komuś się podoba, komuś nie... Nie uważam korzystania z dostępnych narzędzi za jakieś zniżanie. Ale to też tylko moja opinia ;-)