Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

DriadaK
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: piątek 07 września 2012, 16:14
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: DriadaK »

A witam wszystkich nowych keszomaniaków ;)

Z Bydgoszczy na pewno kogoś znajdziesz :D
Obrazek Obrazek
Yaroslaw
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 15 czerwca 2014, 23:43
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Yaroslaw »

Witam

jestem początkującym geo-poszukiwaczem. Na razie mam na koncie kilka odnalezionych skrzynek. Dzisiaj nabyłem etrexa 20 i mam nadzieję, że teraz poszukiwania będą nieco łatwiejsze. O ile w końcu uda mi się skrzynki załadować do urządzenia :-)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Leśne oko
Stały bywalec
Posty: 99
Rejestracja: sobota 28 czerwca 2014, 07:41
Podziękował;: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Leśne oko »

No i stało się mam nowego hopla na punkcie poszukiwań . Serdecznie witam wszystkich forumowiczów . Mam nadzieję że znajdę tu wiele ciekawych pomysłów i rad . Sam z racji zawodu jaki wykonuję mogę pomóc w sprawach leśnych i podobnych związanych z przyrodą.
Nie rozdziobią nas kruki ni wrony ....
Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Posty: 1141
Rejestracja: środa 30 grudnia 2009, 10:15
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: łowca »

Yarosławie

witaj. Z tego, co widzę po logach, to nieźle Ci poszukiwanie idzie.

Ł.
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.
nadikot
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: piątek 30 maja 2014, 09:08
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: nadikot »

Witam się wstydliwie dopiero po dwóch miesiącach keszowania.
Nadia z Poznania. O geocachingu przeczytałam w sieci parę lat temu, bardzo mnie to rozogniło i przygotowałam serię obrazków portretowych, które chciałam wrzucać do skrzynek. Znajomi odwodzili mnie od tego pomysłu, że jestem głupia, co ja mam takich milusich obrazków się pozbywać, gdzieś do ziemi wrzucać... No i odłożyłam sprawę na święty-nigdy, nie zaczęłam też keszować bez fantów.
Aż tu nagle, w tym roku coś mnie w końcu ruszyło, stwierdziłam, że biorę siedzisko w troki, namalowałam nowe obrazki i wyruszyłam na keszobranie! Jestem już zainfekowana. Wszystkie swoje prace dokumentuję, więc, w pewnym sensie, mam je nadal :D, a jeśli ktoś wyciągnie oryginał ze skrzynki i mu się spodoba, to będę bardzo usatysfakcjonowana.
Pozdrawiam
Za ten post autor nadikot otrzymał podziękowania (total 2):
KrysiulLeśne oko
Elvis7
Forumator
Posty: 767
Rejestracja: poniedziałek 10 października 2011, 10:29
Podziękował;: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Elvis7 »

Pozytywne zachowanie i całkiem normalne :) nadikot witamy w zabawie
Awatar użytkownika
Cosmata
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: piątek 18 lipca 2014, 10:47
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Cosmata »

Witam się z Wami! :)
Trafiłam tu przez swoje zamiłowanie i uzależnienie od łażenia po opuszczonych i niedostępnych obiektach – głównie w Wlkp., a w zasadzie przez jedną osobę stąd, która rzuciła mi zapytanie czy w geocatching się też bawię ;). Wiem, że skrzynek w miejscach, które mnie kręcą jest niewiele ale coś tam znajdę dla siebie, już znalazłam trochę miejscówek.
Szukam na razie po obiektach, które już znam i sprawdzam czy w tej lokalizacji ktoś skrzynkę założył… Znaleźć nowe dla mnie opuszczone obiekty będzie jednak trudno… I nie ukrywam, że najciekawsze dla mnie są te schowane na obiekcie a nie przed ale też zdaję sobie sprawę, że de facto nie są zgodne z regulaminem a plakietki z zakazem wstępu i info o ochronie czy niebezpiecznym terenie skutecznie większość ludzi odstraszają :) Jak skrzynka jest przed danym terenem oczywiście można przedostać się na obiekt jednak bardziej cieszy ta znaleziona wewnątrz ;)
Aby poznać temat zaczęłam od wypadu rowerowego i tradycyjnych skrzynek – spodobało mi się to, późnej skrzynki w opuszczonych budynkach, przy schronach, w jednym z poznańskich fortów byłam i niestety nie udało mi się odnaleźć ale wszystko przede mną :) Wiem, że docelowo skupię się właśnie na skrzynkach w klimacie urbex bo i tak chodzę w tym klimacie a doba ma niestety tylko 24h ;)
Caching przy okazji urbexowania, urbex przy okazji cachingu i tylko tyle - zawężone pole działania ;)
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2049
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: ronja »

[quote="Cosmata"][/quote]
Witaj w klubie. Zapraszam na WIO lub kolejne spotkanie "WIO na piwo" (śledź nadchodzące wydarzenia). Urbexy są tematem kontrowersyjnym, jednak i w Poznaniu znajdziesz spore grono zafascynowane nimi.
Obrazek Obrazek
hammet1
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 17 sierpnia 2014, 12:39
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: hammet1 »

Witam wszystkich :) Zacząłem zabawę w zeszłym roku tak lajtowo, ........i dlatego dopiero kilka dni temu znalazłem pierwszego kesza :lol: i zaraz potem poszło z górki :) Może dlatego że na urlopie :)) ? , bo w warszawie miałem spore problemy i nie mogłem jakoś załapać tych spraw. Mam nadzieję że już wiem o co kaman :) . Pozdrowienia dla wszystkich szukaczy !!!
Szukajcie aż wyszukacie :) hammet1
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Krysiul »

Cześć hammet1! Jak chcesz, wpadnij w sobotę na WN XVII (szczegóły na stronie OC.PL), to może dowiesz się więcej ;p
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Rexlu
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 25 sierpnia 2014, 19:17
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Rexlu »

Witajcie,
Tak naprawdę o geocachingu już wiem bardzoo dawno :)
W 2011 roku dopiero założyłem konto, wtedy też znalazłem parę skrzynek. Kilka obrodziło się w 2013 również. Jednak tak naprawdę to dopiero w tym roku zacząłem się bawić bardziej na poważnie. Wcześniej nie było czasu lub nie było z kim :)

Nadchodzę!
Awatar użytkownika
georangzen
Nowy na forum
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 02 września 2014, 14:35
Podziękował;: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: georangzen »

Witam, Całkowicie nowy w temacie, ale po tym jak kllka dni temu odnalazłem pierwszego kesza, po prostu łapie faze :) Mam na imię Tomek. Mieszkam obecnie w Norwegii i chociaż o cachingu dowiedziałem się dosłownie chwilę temu, to wszelakie formy aktywności raczej nie są mi obce. Jakoś tak o tej zabawie nigdy się nie dowiedziałem :) Ale wspinaczkowy wypadek kazał szukać wrażeń w innych typach przygody...
Trochę więcej ująłem w wątku "kilka banalnych pytań" Jak na początkującego przystało.
Pozdrawiam
Tomek
nie wiem co to rozsądek, tylko emocje mówią prawde...

http://jazdakuwolnosci.wordpress.com/
Tom Walker
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: piątek 05 września 2014, 14:30
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Tom Walker »

Witam wszystkich,
Nowy w temacie, ale trochę obczytany :P
Dopiero zaczynam zabawę w poszukiwanie skrzyneczek.
Moj rejon "działania" to 3-miasto i okolice...
Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
lavinka
Forumator
Posty: 984
Rejestracja: czwartek 15 października 2009, 21:48
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: lavinka »

georangzen pisze:Witam, Całkowicie nowy w temacie, ale po tym jak kllka dni temu odnalazłem pierwszego kesza, po prostu łapie faze :) Mam na imię Tomek. Mieszkam obecnie w Norwegii i chociaż o cachingu dowiedziałem się dosłownie chwilę temu, to wszelakie formy aktywności raczej nie są mi obce. Jakoś tak o tej zabawie nigdy się nie dowiedziałem :) Ale wspinaczkowy wypadek kazał szukać wrażeń w innych typach przygody...
Trochę więcej ująłem w wątku "kilka banalnych pytań" Jak na początkującego przystało.
Pozdrawiam
Tomek
W no keszy OC mało, w takim razie polecę swego zeszłorocznego, który cały czas ma FTF do zdobycia :)

http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=28908
sześć zero siedem sześć jeden dwa trzy dwa siedem mejl: lavinka gazetowa
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
aguirre
Nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 24 marca 2014, 22:47
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: aguirre »

...
Ostatnio zmieniony poniedziałek 10 września 2018, 21:21 przez aguirre, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ