Zamykanie watków w Hyde Parku

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Zamykanie watków w Hyde Parku

Post autor: miklobit »

Pytanie do moderatora Żywca:
Kiedy możemy się spodziewać zamknięcia działu Hyde Park ?
Nie zamierzam więcej dyskutować w kwestii właściwej lokalizacji wątku http://forum.opencaching.pl/viewtopic.php?f=10&t=7192
bo już wyraziłem swoje zdanie na ten temat.

Ale bardzo bym chciał tutaj publicznie usłyszeć jakie to ważne powody stoją za zamknięciem tematu, który:

A. Już został przeniesiony do działu, który (może się mylę ?) powstał dlatego żeby można się było swobodnie wypowiedzieć na dowolny temat .
B. Nie zawiera żadnych obraźliwych dla nikogo treści które naruszały by regulamin forum.
C. Zawiera pewne nieścisłości (mojego autorstwa) których nie dałeś mi szansy sprostować (jednych) czy też wyjaśnić (innych) z zainteresowanymi osobami.
D. Temat wątku nie ma charakteru zamkniętego (typu pytanie z odpowiedzią TAK/NIE) ani nie został wyczerpany (jedynie zasygnalizowany) więc nie wiem dlaczego uważasz, ze skoro Ciebie on nie interesuje to ktoś inny nie ma prawa się już wypowiedzieć.

Skoro zamykasz taki wątek w takim dziale to po co w ogóle ten dział ? Żeby robić pozory wolności wypowiedzi ?
Coraz częściej odnoszę wrażenie, że jedynym powodem zamykania wątków jest to, że tematy są niewygodne dla moderatorów (bo są np. stroną w przedmiocie wątku) albo zwyczajnie ich nie interesują.
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Zamykanie watków w Hyde Parku

Post autor: Ranwers »

Miklobit, nie szukaj odpowiedzi w miejscu, gdzie szukało ich wiele osób przed Tobą. Żywca nie interesują takie (w jego mniemaniu) banały, jak regulamin, albo zasady. Najlepiej za opis jego podejścia niech posłuży wypowiedź o planach pewnej skrzynki:
Żywcu pisze:Jak tylko powstanie ta skrzynka, to ją zablokuję, i nie obchodzi mnie, czy będzie zgodna z regulaminem, czy nie.
Ciekawostką odnośnie powyższych słów jest fakt, że zostały wypowiedziane w trakcie ostatnich wyborów, co według mnie pokazuje, że Żywcu czuje się, jak władca, którego nikt, ani nic z piedestału usunąć nie może.
Edycja (Pan Mietek)
Na prośbę autora posta usuwam część dodaną przez Żywca
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Odp: Zamykanie watków w Hyde Parku

Post autor: Stryker »

Tak czekałem, czekałem i już zacząłem wierzyć, że daliście sobie siana z biadoleniem.
To, z jaką pewnością piszecie o tym, że to Żywcu zamknął wątek i sposób w jaki to robicie jest najlepszym dowodem na to, że nie chodzi o zamykanie tematów tylko o pokazanie, jaki to Żywcu zły i niedobry.
Miklobicie i Ranwersie, nie idźcie tą drogą.

//Tapatalknięte
Obrazek
Zablokowany